تلاش برای حل بحران اقتصادی دبی در ایران

به گزارش خبرنگار سرویس اقتصادی شبکه خبری آتی نیوز، پس از اعلام تحریم های مختلف در برابر ایران، کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله امارات در این باره پیشقدم شده و اقدام به مسدود کردن حساب های بانکی ایران در  جزیره خود کردند.


از سوی دیگر بی حرمتی ماموران به مسافران ایرانی که به امری رایج تبدیل شده و زمینه اعتراض بسیاری از مسافران را فراهم کرده است به نحوی که اخیرا پلیس دبی به بهانه های واهی نظیر انتقال مواد مخدر به دبی، مسافران ایرانی را به صورت برهنه مورد بازجویی قرار داده بود.

همه این اتفاقات در حالی صورت می گیرد که مسافرت ایرانیان به دبی به دلایل تجاری و تفریحی سود سرشاری را نصیب جزایر حاشیه خلیج فارس کرده است.

از طرفی تاکنون نه تنها اقدامات بازدارنده ای از سوی مقامات وزارت امور خارجه برای پاسخگویی به این توهین ها صورت نگرفت و هیچ تدبیری نیز برای کاهش تردد ایرانیان به دبی اتخاد نشده است با اتفاقات تازه ای برای سودرسانی بیشتر به امارات مواجهیم.

تبلیغ برای املاک رابینسون یکی دیگر از شاهکارهای ما برای سودرسانی به این جزیره است در سر تا سر  یکی از فیلم های کم محتوای سینما شاهد رپرتاژ برای این شرکت هستیم.

گفتنی است، بحران اقتصادی موجود شرایط خرید مسکن در دبی را به شدت با مشکل مواجه کرده است.

/ 1 نظر / 40 بازدید
درود بر ایران و ایرانی

با سلام به شما دوست عزیز... مطالب جدید وبلاگتون عالی بود وبلاگم به روز هست... اگه خواستید یه سر بزنید [گل] موفق و پیروز باشید